Το 3ο ΕΠΑΛ ΑΧΑΡΝΩΝ συμμετέχει στον Πανελλήνιο Σύλλογο Γυναικών με Καρκίνο του Μαστού “ΑΛΜΑ ΖΩΗΣ”, στο πρόγραμμα “Χάρισε Δύναμη – Δωρεά Μαλλιών , για την επιδότηση περουκών σε γυναίκες που έχουν ανάγκη.
Το 3ο ΕΠΑΛ ΑΧΑΡΝΩΝ συμμετέχει στον Πανελλήνιο Σύλλογο Γυναικών με Καρκίνο του Μαστού “ΑΛΜΑ ΖΩΗΣ”, στο πρόγραμμα “Χάρισε Δύναμη – Δωρεά Μαλλιών , για την επιδότηση περουκών σε γυναίκες που έχουν ανάγκη.