Με αφορμή την 6η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού το σχολείο μας θα πραγματοποιήσει επίσκεψη στο “Πάρκο περιβαλλοντικής ευαισθητοποίησης Αντώνης Τρίτσης” την Παρασκευή 27-9-2019 με ώρα συνάντησης 9.00 στην είσοδο του εμπορικού κέντρου Escape.
Με αφορμή την 6η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού το σχολείο μας θα πραγματοποιήσει επίσκεψη στο “Πάρκο περιβαλλοντικής ευαισθητοποίησης Αντώνης Τρίτσης” την Παρασκευή 27-9-2019 με ώρα συνάντησης 9.00 στην είσοδο του εμπορικού κέντρου Escape.